Misja i Wizja

naszej firmy

Misja i Wizja

Działalność / Pracownicy

Misja i wizja

Sprawiamy, że rozliczenia podatkowe i świadczenia socjalne w Europie są bezpieczne i korzystne.

Istniejemy pomiędzy migrantami a urzędami i instytucjami zagranicznymi. Wykorzystujemy niszę, która istnieje między młodymi mobilnymi Europejczykami, a niedopasowanymi i zbiurokratyzowanymi instytucjami w Europie.

Jesteśmy zespołem ekspertów, który wykorzystuje swoją wiedzę i innowacyjność, aby dostarczać Wam bezpieczne i korzystne deklaracje podatkowe oraz świadczenia socjalne, związane z Waszym pobytem zagranicą.

Poprzez profesjonalne usługi chcemy zbudować z Wami długotrwałą relację, dbając o Wasze podatki gdziekolwiek jesteście.

Działalność

Jesteśmy największą polską firmą zajmującą się doradztwem w zakresie zwrotu podatku oraz innych usług związanych z legalną pracą za granicą. Do tej pory pomogliśmy odzyskać ponad 200 mln zł podatków dla ponad 200 tysięcy Polaków pracujących poza granicami Polski. I wierzymy, że uda nam się pomóc jeszcze większej liczbie osób.
 

Pracownicy

Dla nas najwyższą wartością są ludzie – zarówno nasi klienci jak i pracownicy. Zadowolony klient to taki, którego sprawnie i kompetentnie obsłużymy a więc przy doborze naszej Kadry stawiamy na wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm.

Nasz zespół tworzy kilkudziesięciu specjalistów z różnych dziedzin

W związku z międzynarodową specyfiką naszej pracy kluczowe dla nas są kompetencje językowe. Nasi pracownicy mówią więc w wielu językach, między innymi po angielsku, niemiecku, holendersku, francusku, ukraińsku, czesku, chińsku, rumuńsku i grecku.

Kompetencja i wiedza

Posiadamy wszechstronne wykształcenie z zakresu rachunkowości, księgowości, ekonomii, prawa, zarządzania, filologii, doradztwa personalnego, psychologii, HR, marketingu, informatyki i wielu innych. Ta wszechstronność pozwala nam na niezwykłą dynamikę działań, szukanie ciągle nowych i innowacyjnych rozwiązań mających na celu jak najszybsze rozliczenia dla naszych klientów.

Posiadamy rozległą wiedzę podatkową i wieloletnią praktykę, co w połączeniu z wykorzystywaniem najnowszych technologii pozwala na dostarczanie Państwu rozwiązań na najwyższym poziomie. Nie myślimy standardowo – wszystkie informacje sprawdzamy bezpośrednio w zagranicznych urzędach skarbowych, ustawach i konwencjach.

Możliwości

Posiadamy działy sprzedaży, za pośrednictwem którego możesz podjąć z nami współpracę, obsługi klienta, który pozwala Ci mieć dostęp do aktualnych informacji związanych z Twoją sprawą, działy procesowe, które są naszą „fabryką” – to dzięki nim możesz otrzymać zwrot podatku, a także księgowość, czuwająca żeby Twoje pieniądze trafiły na czas na Twoje konto.

Bardzo często pracujemy jednak w zespołach projektowych, łączących ludzi z różnych działów, co pozwala generować nam świetne pomysły i innowacyjne rozwiązania.

Mamy świadomość, że aby sprostać Państwa oczekiwaniom musimy się ciągle doskonalić, dlatego uczestniczymy w szeregu szkoleń i konferencji, co pozwala nam być na bieżąco ze wszelkimi zmianami w interesujących nas i naszych klientów tematach.

To dzięki naszemu zespołowi jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku usług finansowych kierowanych do polskiej emigracji i jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach.

W naszym zespole jest wiele indywidualności, ale łączy nas jedno – chcemy zapewnić Państwu jak najwyższą jakość usług i jak najkrótszy czas oczekiwania na zwroty podatków i zasiłków.