Zwrot Podatku z Danii

Zwrot podatku Z Danii

Pracowałeś w Danii i zastanawiasz się czy możesz prosto i bez konsekwencji odzyskać część zarobionych tam pieniędzy? Dobrze trafiłeś.

Zwrot podatku

Z Danii

Pracowałeś w Danii i zastanawiasz się czy możesz prosto i bez konsekwencji odzyskać część zarobionych tam pieniędzy? Dobrze trafiłeś.

Odzyskaj swoje pieniądze

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie i zajmiemy się formalnościami.

LUB
>> Zostaw swój numer - oddzwonimy

Zwrot podatku z Danii jest możliwy do odzyskania w prosty sposób. Średni zwrot podatku z Danii to około 1 435 zł, a pieniądze należą Ci się nawet jeśli pracowałeś przez krótki czas.

Ponadto rozliczenie z duńskim urzędem skarbowym nie powoduje problemów z rozliczeniem z urzędem polskim.

Jeżeli pracujesz bądź pracowałeś na terenie Danii, to możesz odzyskać nadpłacony przez siebie podatek. Zwrot podatku z Danii może wynieść nawet kilkaset koron duńskich, dlatego też warto podjąć starania, aby go odzyskać.

Aby starać się o zwrot podatku z Danii konieczne jest posiadanie dokumentu ARSOPGORELSE.

Chcesz odzyskać podatek z Danii? To proste, nie musisz nawet wychodzić z domu!

Wypełnij formularz zamieszczony powyżej, a my oddzwonimy, pomożemy w dopełnieniu wszelkich formalności i odzyskamy dla Ciebie maksymalny zwrot podatku!

Za naszą usługę zapłacisz dopiero po odzyskaniu pieniędzy, dlatego również na zależy na sukcesie Twojej sprawy.

W ciągu 48 godzin od przesłania formularza skontaktuje się z Tobą nasz konsultant i odpowie na każde pytanie związane ze zwrotem podatku z Danii. Możesz także dowiedzieć się więcej dzwoniąc na naszą infolinię pod numer: 71 799 0 600.

Nie posiadasz niezbędnych dokumentów?

Nic straconego – postaramy się je dla Ciebie uzyskać!

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz button

To tylko kilka kroków

1

first_step

Wyślij zgłoszenie

1

arrow

2

second_step

Zadzwonimy do Ciebie

2

arrow

3

third_step

Zajmiemy się formalnościami

3

arrow

4

fourth_step

Otrzymasz pieniądze

Pytania i odpowiedzi

1. Jaki jest termin rozliczenia w Danii?

Każda osoba pracująca w Danii powinna dokonać rozliczenia z urzędem skarbowym SKAT. Deklaracje należy składać regularnie za poprzedni rok tj. w 2019 za rok 2018. Możliwe jest też dokonanie korekty za 3 ostatnie lata tj.: 2018, 2017 i 2016. Termin złożenia deklaracji za rok 2018 upływa 1 lipca 2019.

Korekta obejmuje również 2016 rok (termin mija 1 maja 2019 roku ). Należy mieć na uwadze, iż decyzje wydawane „automatycznie” przez urząd duński (w przypadku niedopłat) muszą zostać w uregulowane przez podatnika, z tego względu korzystne jest rozliczenie – mimo braku obowiązku.

2. Jakie dokumenty są wymagane do rozliczenia?

  • Dokument ARSOPGORELSE – jest to wstępne rozliczenie przesyłane przez urząd duński, dokument ten jest wysyłany na adres klienta zarejestrowany w urzędzie.

  • Kody TASTSELV (lub hasło dostępu do systemu) – kody umożliwiają złożenie deklaracji on-line, jeśli nie posiadasz kodów, istnieje możliwość zamówienia ich na stronie urzędu, jeśli nie posiadasz ani kodów ani hasła, nasza firma zamówi je dla Ciebie.

  • Formularz na konto FOREIGN NEMKONTO – urząd duński przekazuje zwroty wyłącznie na zarejestrowane konta należące do klientów, zwroty przekazywane są w walucie PLN. Jeśli nie masz zarejestrowanego NEMkonta w urzędzie, wypełniamy załączoną formę – wysyłamy do urzędu i oczekujemy na korespondencję z urzędu z kodem, umożliwiającym potwierdzenie rejestracji NEMkonta. Rejestrację telefoniczną należy wykonać w terminie do 60 dni, od daty widniejącej na dokumencie, (za rejestrację NEMkonta oraz zamówienie kodów TASTSELV odpowiedzialna jest nasza firma).

  • Dokumenty od pracodawcy (Lonseddel, Oplysningsseddel), nie są wymagane jeśli Klient dostarczysz Arsopgorelse – w zależności od sytuacji paski wypłaty oraz umowa o pracę.

  • kopia dowodu osobistego lub paszportu.

3. Z jakich ulg mogę skorzystać?

Jeśli jesteś zatrudniony na umowie o pracę „tymczasową”, zostaną Ci naliczone możliwe ulgi związane z wyżywieniem, zakwaterowaniem i dojazdem do pracy.

  • Ulga związana z dojazdem do pracy – ulga naliczana osobom zatrudnionym na umowie o pracę „tymczasową”, decyduje o tym okres zatrudnienia (uogólniając zatrudnienie do 10 m-cy traktujemy jako tymczasowe, powyżej tego okresu – jako stałe).

  • Ulga związana z kosztami wyżywienia i zakwaterowania – naliczana w przypadku jeśli pracodawca nie zapewniał darmowego wyżywienia i zakwaterowania.

Praca „stała” uniemożliwia naliczenie ulg związanych z wyżywieniem i zakwaterowaniem. Można natomiast odliczać przejazdy pomiędzy Polską a Danią.

Pobierz dokumenty

Wolisz osobiście wydrukować, wypełnić i wysłać komplet formularzy, niezbędnych do odzyskania podatku z Danii? Dodatkowa korzyść to
5% rabatu od naszej standardowej prowizji!

Formularz

Plik pdf, 1.3MB

Więcej informacji

Po złożeniu wszystkich dokumentów, komplet zostanie skierowany do urzędu duńskiego, w celu wyliczenia wstępnej kwoty zwrotu. Euro-Tax.pl nie jest w stanie obliczyć zwrotu, przed otrzymaniem całego kompletu dokumentów.

Średni czas oczekiwania na rozliczenie przez urząd duński wynosi ok. 6 miesięcy.

Pamiętaj, aby wszelką korespondencję, którą otrzymasz w trakcie rozliczenia przekazać naszej firmie.

Kalkulator podatkowy

Możesz starać się o zwrot podatku w wysokości

650,50

To około 2 890,00

Według kursu walut dnia 24XI2016 FXMoney

* Wyliczenia są przybliżone. Dokładną sumę wyślemy Ci po wypełnieniu formularza