Jak to działa?

1

first_step

Wyślij zgłoszenie

2

second_step

Zadzwonimy do Ciebie

3

third_step

Zajmiemy się formalnościami

4

fourth_step

Otrzymasz pieniądze

Do tej pory pomogliśmy odzyskać ponad 200 mln zł podatków dla ponad 200 tysięcy Polaków pracujących poza granicami Polski. I wierzymy, że uda nam się pomóc jeszcze większej liczbie osób.

Odzyskaj pieniądze button

Dlaczego my?

Udzielimy Ci bezpłatnej informacji i kalkulacji

Już podczas pierwszej rozmowy z naszym Specjalistą dowiesz się czy przysługuje Ci zwrot podatku lub zasiłek. Konsultant wyjaśni Ci jakie kroki podejmiemy, aby odzyskać Twoje pieniądze oraz oszacuje kwotę zwrotu. Pamiętaj, że rozmowa do niczego Cię nie zobowiązuje.

Nie płacisz nic na wstępie

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, za usługę zapłacisz nam dopiero po odzyskaniu zwrotu. Dlatego zależy nam na jak najszybszym i jak najwyższym zwrocie Twoich pieniedzy.

Wysyłamy do Ciebie bezpłatnego kuriera

Nie musisz się fatygować, aby osobiście przyjść do naszych placówek. Po odbiór kompletnych dokumentow wysyłamy do Ciebie kuriera opłaconego już przez naszą firmę, którego umawiamy na dogodny dla Ciebie termin.

Posiadamy autoryzację zagranicznych urzędów skarbowych

Dzięki temu masz pewność, że powierzasz sprawę profesjonalistom certyfikowanym przez zagraniczne urzedy. Oznacza to skrócenie czasu oczekiwania na decyzje podatkowe oraz jeszcze większą kontrolę. Uzyskujesz maksymalny zwrot podatku w najkrótszym możliwym czasie.

Polecaj i zarabiaj

Poleć nam swoich znajomych, którzy pracowali za granicą i zarabiaj 50 złotych za każdą osobę, która podpisze z nami umowę z Twojego polecenia.