Zwrot podatku Z Irlandii

Pracowałeś w Irlandii i zastanawiasz się czy możesz prosto oraz bez konsekwencji odzyskać część nadpłaconego tam podatku? Dobrze, że trafiłeś do nas.

Zwrot podatku

Z Irlandii

Pracowałeś w Irlandii i zastanawiasz się czy możesz prosto oraz bez konsekwencji odzyskać część nadpłaconego tam podatku? Dobrze, że trafiłeś do nas.

Odzyskaj swoje pieniądze

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie i zajmiemy się formalnościami.

LUB
>> Zostaw swój numer - oddzwonimy

lock Administratorem Twoich danych osobowych jest EURO TAX PL ZWROT PODATKU S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-659), ul. Władysława Sikorskiego 2-8. Twoje dane przetwarzane są w celu odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego, podjęcia na Twój wniosek określonych działań przed zawarciem umowy lub wysłania Tobie treści marketingowych. Masz prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Z administratorem danych możesz skontaktować się pod adresem e-mail: [email protected] Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Zwrot podatku z Irlandii jest możliwy do odzyskania w prosty sposób. Średni zwrot podatku z Irlandii to nawet 4 122 zł, a pieniądze te należą Ci się nawet jeśli pracowałeś przez krótki czas.

Dodatkowo rozliczenie z irlandzkim urzędem nie powoduje problemów z rozliczeniem z urzędem skarbowym w Polsce.

Jeżeli pracujesz bądź pracowałeś na terenie Irlandii, to możesz odzyskać nadpłacony przez siebie podatek. Zwrot podatku z Irlandii może wynieść nawet kilkaset euro, dlatego też warto podjąć starania, aby go odzyskać.

Aby starać się o zwrot podatku z Irlandii niezbędny będzie numer PPS (numer ubezpieczenia społecznego nadawany każdej osobie pracującej w Irlandii).

Chcesz odzyskać podatek z Irlandii? To proste, nie musisz nawet wychodzić z domu!

Wypełnij formularz zamieszczony powyżej, a my oddzwonimy, pomożemy w dopełnieniu wszelkich formalności i odzyskamy dla Ciebie maksymalny zwrot podatku!

Za naszą usługę zapłacisz dopiero po odzyskaniu pieniędzy, dlatego również nam zależy na sukcesie Twojej sprawy.

W ciągu 48 godzin od przesłania formularza skontaktuje się z Tobą nasz konsultant i odpowie na każde pytanie związane ze zwrotem podatku z Irlandii. Możesz także dowiedzieć się więcej dzwoniąc na naszą infolinię pod numer: 71 799 0 600.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz button

To tylko kilka kroków

1

first_step

Wyślij zgłoszenie

1

arrow

2

second_step

Zadzwonimy do Ciebie

2

arrow

3

third_step

Zajmiemy się formalnościami

3

arrow

4

fourth_step

Otrzymasz pieniądze

Pytania i odpowiedzi

1. Co to jest tax refund?

Tax refund to zwrot podatku, którego dokonuje irlandzki urząd skarbowy na rzecz osób, które w danym roku podatkowym (za jaki dokonują rozliczenia) zapłaciły więcej podatku niż wynikało to z ich zarobków.

2. Kiedy mogę ubiegać się o zwrot podatku?

O zwrot zazwyczaj ubiegamy się dopiero po zakończeniu roku podatkowego, jednak w przypadku poinformowania urzędu o wyjeździe z Irlandii poprzez podpisanie dokumentu P50, możliwe jest rozliczenie trwającego roku podatkowego.

3. O zwrot za ile lat mogę się ubiegać?

O zwrot nadpłaconego podatku możesz ubiegać się do 4 lat wstecz.

4. Co jest potrzebne do zwrotu podatku z Irlandii?

To co jest wymagane do rozliczenia to numer PPS  (Personal Public Service Number.  Numer ten jest odpowiednikiem naszego numeru NIP, czyli Numeru Identyfikacji Podatkowej. Pozostałe dokumenty są potrzebne do oszacowania kwoty zwrotu.

5. W jaki sposób otrzymam pieniądze po uzyskaniu zwrotu?

Oferujemy Ci trzy sposoby przekazana zwrotu podatku:

  • Na konto złotówkowe (przelew w złotówkach) Jest to najkorzystniejszy dla Ciebie sposób przekazania przez nas zwrotu podatku z zagranicy. Nie zapłacisz nic za przelew, ponieważ to my pokrywamy te koszty.

  • Na konto walutowe (przelew w euro). Koniecznie jest podanie pełnego numeru IBAN oraz numeru BIC (dla kont w zagranicznych bankach prowadzonych w euro).

  • Przekazem pocztowym do domu (tylko w złotówkach) Nie jest to korzystne rozwiązanie, ponieważ opłata pocztowa pomniejsza przekaz pieniędzy i jest uzależniona od przekazywanej kwoty: im większy przekaz pieniędzy, tym wyższa opłata.

Warto zauważyć, że irlandzki urząd skarbowy może przesłać czek ze zwrotem podatku bezpośrednio na adres klienta, wówczas zgodnie z umową prosimy o przesłanie takiego czeku bezpośrednio do siedziby naszej firmy a my zajmiemy się jego realizacją.

6. Jak długo trwa odzyskanie podatku?

Cała procedura trwa zazwyczaj ok. 2 - 4 miesiące w niektórych przypadkach odzyskiwanie pieniędzy może trwać dłużej.

Pobierz dokumenty

Możesz sam wydrukować dokumenty, wypełnić je, podpisać i odesłać do nas.
Otrzymasz 5% rabatu od naszej standardowej prowizji.
W tym celu pobierz umowę ramową oraz formularz.

Umowa ramowa

Plik pdf, 0.2MB

Formularz

Plik pdf, 1.3MB

Więcej informacji

O zwrot podatku za pracę w Irlandii może ubiegać się każda osoba, która legalnie pracowała w tym kraju, czyli pracodawca odprowadzał za nią zaliczki na podatek. Mimo że rozliczenie z irlandzkim urzędem nie jest obowiązkowe to warto ubiegać się o swoje pieniądze, ponieważ średni zwrot podatku z Irlandii to kilkaset euro.

Wnioski o zwrot podatku irlandzkiego można składać przez cały rok, ubiegając się o niego za naszym pośrednictwem masz gwarancję uzyskania maksymalnego zwrotu podatku dochodowego.

O zwrot podatku za pracę w Irlandii można ubiegać się za okres 4 ostatnich lat. Średni czas oczekiwania na rozliczenie podatku z Irlandii w naszej firmie wynosi od 2 do 4 miesięcy. Jesteśmy autoryzowanym agentem urzędu skarbowego w Irlandii, dzięki temu rozliczeń dokonujemy online.

Dokumenty, które powinieneś mieć to: P45 lub Employment Details Summary jeśli ich nie masz wystarczy nam Twój ostatni payslip, czyli rozliczenie otrzymywane wraz z cotygodniową wypłatą. 

Kalkulator podatkowy

Możesz starać się o zwrot podatku w wysokości

650,50

To około 2 890,00

Według kursu walut dnia 24XI2016 FXMoney

* Wyliczenia są przybliżone. Dokładną sumę wyślemy Ci po wypełnieniu formularza