Chwyć

Wiatr w żagle

I wypłyń na szerokie wody kariery z Euro-Tax.pl.

Wyślij nam swoją aplikację.

Chwyć

I wypłyń na szerokie wody kariery z Euro-tax.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

LIDER ZESPOŁU SPRZEDAŻY

Wrocław

PODSTAWOWYMI ZADANIAMI NA TYM STANOWISKU SĄ:

  • szkolenie i wdrażanie nowych i obecnych pracowników,

  • wyznaczanie celów indywidualnych i planowanie działań zapewniających realizację planów sprzedażowych,

  • monitorowanie pracy wykonywanej przez pracowników pod kątem poprawności i jakości,

  • motywowanie i wspieranie pracowników w codziennej pracy i rozwoju umiejętności sprzedażowych,

  • wspieranie kierownika działu w zarządzaniu zespołem.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Obsługi Klienta, Call Center lub Sprzedaży,

  • merytoryczna wiedza z zakresu technik sprzedaży, negocjacji i budowania relacji z klientami,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • doświadczenie w szkoleniu pracowników,

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,

  • chęć rozwoju i nauki.

W ZAMIAN GWARANTUJEMY:

  • szereg szkoleń, gwarantujących zdobycie wiedzy specjalistycznej z zakresu świadczonych przez nas usług,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie, powiązane z osiągnięciami,

  • dogodną lokalizację biura w centrum Wrocławia i komfortowe godziny pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00),

  • pakiet dodatków, takich jak: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do szkoleń i kursów, co tydzień dostawę świeżych owoców oraz liczne spotkania i wyjazdy integracyjne.

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Poznań

Podstawowymi zadaniami na tym stanowisku są:

  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników zatrudnionych na terenie Niemiec,

  • sporządzanie dokumentacji rozliczeniowej dla osób zatrudnionych,

  • rejestrowanie, wyrejestrowanie oraz zgłaszanie wszelkich zmian dla pracowników w niemieckim urzędzie skarbowym,

  • współpraca z pracodawcami w celu wyjaśnienia zagadnień dotyczących danych osobowych pracowników lub naliczonego wynagrodzenia,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie świadczonych usług.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (min. B2),

  • wykształcenie wyższe na kierunku związanym z finansami, rachunkowością, ekonomią lub pokrewnym,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku w dziale Kadr i Płac, HR, Administracji, Rozliczeń lub Księgowości,

  • znajomość pakietu MS Office (głównie Excel),

  • chęć do nauki i rozwoju.

W zamian gwarantujemy:

  • kompleksowe wdrożenie w szereg szkoleń, gwarantujące zdobycie wiedzy specjalistycznej z zakresu rozliczeń podatkowych i podatków,

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie powiązane z realnymi osiągnięciami w pracy,

  • dogodną lokalizację w centrum Poznania i komfortowe, elastyczne godziny pracy,

  • pakiet dodatków, takich jak: karta Benefit Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do szkoleń i kursów, co tydzień dostawę świeżych owoców oraz liczne spotkania i wyjazdy integracyjne.

PRACOWNIK BIUROWY Z J. NIEMIECKIM

Poznań

  • analiza dokumentacji i wprowadzanie danych do systemu,

  • przygotowywanie pism formalnych w języku niemieckim,

  • kontakt z zagranicznymi przedsiębiorstwami w sprawach naszych Klientów,

  • pomoc w przygotowaniu międzynarodowych deklaracji podatkowych.

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,

  • Ukończone (lub w trakcie) studia na kierunku Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Zarządzanie, Prawo, Filologia obca lub pokrewne,

W zamian zagwarantujemy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie, powiązane z realnymi osiągnięciami w pracy,

  • pakiet dodatków, takich jak: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do szkoleń i kursów, co tydzień dostawę świeżych owoców oraz liczne spotkania i wyjazdy integracyjne,

  • możliwość używania języka obcego w codziennej pracy.

Dołącz do naszego zespołu

Wyślij nam swoje CV a my do Ciebie oddzwonimy

Wybierz plik

lock Administratorem danych jest EURO TAX PL ZWROT PODATKU S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-659), ul. Władysława Sikorskiego 2-8, z którym można skontaktować się listownie pod wskazany powyżej adres lub elektronicznie na adres [email protected] Twoje dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.