Chwyć

Wiatr w żagle

I wypłyń na szerokie wody kariery z Euro-Tax.pl.

Wyślij nam swoją aplikację.

Chwyć

I wypłyń na szerokie wody kariery z Euro-Tax.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

ASYSTENT(KA) BIURA

Poznań

PODSTAWOWYMI ZADANIAMI NA TYM STANOWISKU SĄ:

  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej

  • nadzór nad obiegiem dokumentacji w firmie

  • archiwizacja dokumentów oraz prowadzenie ich ewidencji

  • pomoc w tworzeniu raportów i w pracy na recepcji

  • obsługa urządzeń biurowych i inne prace administracyjne

WYMAGANIA:

  • status studenta

  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin (40h/tydzień)

  • sprawna praca z pakietem MS Office

  • umiejętność doskonałego organizowania swojej pracy

  • dokładność, sumienność oraz otwartość i komunikatywność

W ZAMIAN OFERUJEMY:

  • dogodną lokalizaję biura w centrum Poznania

  • komfortowe godziny pracy (poniedziałek-piątek / 8:00-16:00)

  • szkolenia wdrażające, które pomogą Ci zdobyć niezbędną wiedzę profesjonalistów

  • liczne benefity (min. Multisport, prywatną opiekę medyczną czy dofinasowanie do szkoleń)

  • wyjazdy i spotkania integracyjne

  • możliwość rozwoju zawodowego i dłuższą współpracę

DORADCA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Poznań

Podstawowymi zadaniami na tym stanowisku są:

  • bieżąca obsługa Klientów firmy (kontakt telefoniczny, mailowy lub bezpośredni)

  • rozwiązywanie nieszablonowych, indywidualnych sytuacji Klienta

  • wprowadzanie i aktualizacja danych Klientów w systemie

  • doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę usług

  • dbanie o nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

Wymagania:

  • status studenta/ucznia (w trybie zaocznym) i dyspozycyjność w wymiarze 40h tygodniowo

  • pierwsze doświadczenie w obsłudze Klienta

  • otwartość, sumienność oraz dokładność

  • determinacja i gotowość do poszerzania swoich kompetencji

  • umiejętność organizowania swojej pracy

W zamian oferujemy:

  • dogodną lokalizację biura w centrum Poznania

  • komfortowe i stałe godziny pracy (poniedziałek-piątek / 8:00 - 16:00)

  • liczne benefity (Multisport, prywatną opiekę medyczną czy dofinansowanie do szkoleń)

Dołącz do naszego zespołu

Wyślij nam swoje CV a my do Ciebie oddzwonimy

Wybierz plik

lock Administratorem danych jest EURO TAX PL ZWROT PODATKU S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-659), ul. Władysława Sikorskiego 2-8, z którym można skontaktować się listownie pod wskazany powyżej adres lub elektronicznie na adres [email protected] Twoje dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.