Chwyć

Wiatr w żagle

I wypłyń na szerokie wody kariery z Euro-Tax.pl.

Wyślij nam swoją aplikację.

Chwyć

I wypłyń na szerokie wody kariery z Euro-Tax.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

DORADCA KLIENTA

Poznań

Podstawowymi zadaniami na tym stanowisku są:

  • bieżąca obsługa Klientów firmy (kontakt telefoniczny, mailowy lub bezpośredni)

  • rozwiązywanie nieszablonowych, indywidualnych sytuacji Klienta

  • wprowadzanie i aktualizacja danych Klientów w systemie

  • doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę usług

  • dbanie o nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

Wymagania:

  • status studenta/ucznia (w trybie zaocznym) i dyspozycyjność w wymiarze 40h tygodniowo

  • pierwsze doświadczenie w obsłudze Klienta

  • otwartość, sumienność oraz dokładność

  • determinacja i gotowość do poszerzania swoich kompetencji

  • umiejętność organizowania swojej pracy

W zamian oferujemy:

  • dogodną lokalizację biura w centrum Poznania

  • komfortowe i stałe godziny pracy (poniedziałek-piątek / 8:00 - 16:00)

  • szkolenia wdrażające, które pomogą Ci zdobyć niezbędną wiedzę profesjonalistów

  • liczne benefity (Multisport, prywatną opiekę medyczną czy dofinansowanie do szkoleń)

  • wyjazdy i spotkania integracyjne

  • możliwość rozwoju zawodowego i dłuższą współpracę

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Poznań

  • kompleksowe naliczanie wynagrodzeń dla pracowników delegowanych,

  • rejestrowanie, wyrejestrowanie oraz zgłaszanie wszelkich zmian dla pracowników w niemieckich oraz polskich instytucjach (urząd skarbowy, ZUS, kasy chorych),

  • obługa programu Optima, Płatnik oraz niemieckiego oprogramowania płacowego,

  • administrowanie dokumentacją płacową,

  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi (niemieckie kasy chorych, urzędy skarbowe, urzędy meldunkowe),

  • współpraca z Klientami w celu wyjaśniania zagadnień kadrowo-płacowych.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2,

  • doświadczenie z zakresu Kadr i Płac i/lub HR, Administracji, Rozliczeń lub Księgowości,

  • wykształcenie wyższe na kierunku związanym z finansami, rachunkowością, ekonomią lub ukończenie filologii germańskiej (dodatkowy atut),

  • dokładność, odpowiedzialność i samodzielność,

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i chęć rozwoju.

W zamian zagwarantujemy:

  • kompleksowe wdrożenie stanowiskowe, gwarantujące zdobycie wiedzy specjalistycznej z zakresu naliczania wynagrodzeń dla pracowników zatrudnionych na terenie Niemiec (Nie wymagamy wcześniejszej wiedzy w tym zakresie - wszystkiego Cię nauczymy!),

  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie,

  • dogodną lokalizację biura, blisko centrum Poznania,

  • komfortowe godziny pracy (poniedziałek - piątek / 8:00 - 16:00),

  • pakiet dodatków, tj. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,

  • możliwość ciągłego poszerzania kompetencji poprzez rozwój zawodowy i udział w szkoleniach kadrowo-płacowych.

Dołącz do naszego zespołu

Wyślij nam swoje CV a my do Ciebie oddzwonimy

Wybierz plik

lock Administratorem danych jest EURO TAX PL ZWROT PODATKU S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-659), ul. Władysława Sikorskiego 2-8, z którym można skontaktować się listownie pod wskazany powyżej adres lub elektronicznie na adres [email protected] Twoje dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.