Chwyć

Wiatr w żagle

I wypłyń na szerokie wody kariery z Euro-Tax.pl.

Wyślij nam swoją aplikację.

Chwyć

I wypłyń na szerokie wody kariery z Euro-tax.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

PRACOWNIK BIUROWY Z J. NIEMIECKIM

Poznań

Podstawowymi zadaniami na tym stanowisku są:

  • analiza, weryfikacja i sporządzanie dokumentacji rozliczeniowo-podatkowej dla Klientów firmy,

  • wprowadzanie danych do systemów rozliczeniowo-podatkowych,

  • stała współpraca i kontakt z zagranicznymi instytucjami finansowymi i pracodawcami na terenie Niemiec i Polski,

  • pomoc w przygotowaniu deklaracji podatkowych, wniosków i pism składanych w zagranicznych urzędach skarbowych,

  • udział w spotkaniach biznesowych i wykonywanie tłumaczeń polsko-niemieckich.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (poziom min. B2),

  • wykształcenie wyższe na kierunku związanym z finansami, rachunkowością, ekonomią lub filologią (dodatkowy atut),

  • umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność i dokładność,

  • chęć do nauki i rozwoju.

W zamian zagwarantujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • stabilne, satysfakcjonujące wynagrodzenie, powiązane z realnymi osiągnięciami w pracy,

  • dogodną lokalizację blisko centrum Poznania i komfortowe, elastyczne godziny pracy,

  • pakiet dodatków: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do szkoleń i kursów, co tydzień dostawę świeżych owoców oraz liczne spotkania i wyjazdy integracyjne,

  • kompleksowe wdrożenie w szereg szkoleń, gwarantujące zdobycie wiedzy specjalistycznej z zakresu rozliczeń podatkowych i podatków.

SPECJALISTA DS. WERYFIKACJI DOKUMENTÓW

Wrocław

  • wprowadzanie danych finansowych do systemu i programów rozliczeniowych,

  • analiza i weryfikacja dokumentów w zakresie świadczonych usług finansowych,

  • stały kontakt telefoniczny i mailowy z polskimi urzędami skrabowymi,

  • pomoc w przygotowaniu polskich rozliczeń podatkowych dla Klientów,

  • wspieranie Działu w pozyskiwaniu zaświadczeń dochodowych.

  • student kierunku związanego z finansami, rachunkowością, ekonomią lub pokrewnym,

  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin (40h/tydz.),

  • dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel),

  • gotowość do nauki i rozwijania swoich umiejętności zawodowych.

  • atrakcyjne wynagrodzenie, składające się ze stałej podstawy i systemu prowizyjnego,

  • kompleksowe, płatne szkolenia z zakresu świadczonych usług,

  • możliwość rozwoju zawodowego i pracę z młodym, przyjaznym zespole,

  • dogodną lokalizację w centrum Wrocławia,

  • pakiet benefitów (np. kartka Multisport),

  • liczne spotkania i wyjazdy integracyjne.

KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA

Poznań

PODSTAWOWYMI ZADANIAMI NA TYM STANOWISKU SĄ:

  • bieżąca obsługa Klientów firmy (kontakt telefoniczny, mailowy),

  • rozwiązywanie nieszablonowych, indywidualnych sytuacji Klienta,

  • wprowadzanie i aktualizacja danych Klientów w systemie,

  • doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę usług,

  • dbanie o nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • status studenta i dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin (40h / tydz.)

  • pierwsze doświadczenie w obsłudze Klienta,

  • otwartość, komunikatywność i chęć współpracy w zespole,

  • dokładność, sumienność i umiejętność organizacji pracy,

  • chęć rozwoju i nauki.

W ZAMIAN GWARANTUJEMY:

  • komfortowe godziny pracy (poniedziałek - piątek, 8:00-16:00),

  • dogodną lokalizację blisko centrum Poznania,

  • kartę Multisport i ubezpieczenie grupowe,

  • wsparcie w rozwoju Twojej kariery w obranym przez Ciebie kierunku (dofinansowania szkoleń branżowych)

  • cotygodniowe dostawy świeżych owoców,

  • liczne spotkania i wyjazdy integracyjne,

  • pracę w naprawdę młodym zespole (średnia wieku to 26 lat).

PRAKTYKANT W DZIALE MARKETINGU

Wrocław

Szukamy osoby, która rozumie i chce się rozwijać w jednym z poniższych obszarów:

  • Social Media,

  • Content Marketing,

  • Marketing B2C,

  • Public Relations,

  • Marketing internetowy.

Poszukujemy osób, które cechuje:

  • samodzielność, zaradność i nastawienie na osiąganie wyników i poszukiwanie rozwiązań,

  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

  • bardzo dobra organizacja własnej pracy,

  • perfekcyjne posługiwanie się językiem polskim w piśmie.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w przyjaznym środowisku i pod okiem specjalistów,

  • praktyki w nieformalnej atmosferze i w zespole świetnych współpracowników,

  • bardzo często naszym najlepszym Praktykantom oferujemy zatrudnienie!

Dołącz do naszego zespołu

Wyślij nam swoje CV a my do Ciebie oddzwonimy

Wybierz plik

lock Administratorem danych jest EURO TAX PL ZWROT PODATKU S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-659), ul. Władysława Sikorskiego 2-8, z którym można skontaktować się listownie pod wskazany powyżej adres lub elektronicznie na adres [email protected] Twoje dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.