Chwyć

Wiatr w żagle

I wypłyń na szerokie wody kariery z Euro-Tax.pl.

Wyślij nam swoją aplikację.

Chwyć

I wypłyń na szerokie wody kariery z Euro-tax.

button

Dołącz do nas

Jeśli utożsamiasz się z naszą filozofią działania i chciałbyś rozwijać swoją karierę w Euro-Tax.pl, zwróć na siebie uwagę, przesyłając swoją aplikację na adres:

[email protected]

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

BRANCH OFFICE MANAGER

Sofia (Bułgaria)

Zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w budowaniu strategii działania placówki oraz nadzór nad jej realizacją

  • Budowanie i efektywne zarządzanie podległym zespołem

  • Nadzorowanie i optymalizacja kluczowych procesów operacyjnych

  • Odpowiedzialność za realizację założeń budżetowych oraz kontrolowanie i optymalizacja kosztów

  • Systematyczne raportowanie wyników placówki do Zarządu

  • Ścisła współpraca z kadrą zarządzającą w Polsce

Wymagania:

  • Wcześniejsze doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub placówką

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach: Ekonomia, Finanse, Rachunkowość, Zarządzanie lub pokrewne

  • Znajomość języka polskiego i bułgarskiego oraz angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność organizowania, planowania oraz delegowania zadań

  • Wysoka inicjatywa i dynamika w działaniu

  • Zaangażowanie i samodzielność

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do pełnionego stanowiska

  • System premiowy powiązany z osiąganymi wynikami

  • Realny wpływ na strategię rozwoju przedsiębiorstwa

  • Liczne możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku

  • Stałe wsparcie z siedziby głównej w Polsce i współpraca z innymi oddziałami

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Wrocław

Podstawowymi zadaniami na tym stanowisku są:

  • telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów,

  • sprzedaż usług z sektora finansowego oraz dbanie o realizację planów sprzedażowych,

  • doradztwo w zakresie rozliczeń podatkowych polskich i zagranicznych,

  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

  • wprowadzanie i aktualizacja danych klientów w systemie,

  • nadzór nad przebiegiem procesu obsługi klientów.

Nasze oczekiwania:

  • sprawna obsługa pakietu MS Office,

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne,

  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem,

  • doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

W zamian gwarantujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, składające się ze stałej podstawy 2 000 zł netto i systemu premiowego,

  • dogodną lokalizację biura w centrum Wrocławia,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • cotygodniowe dostawy świeżych owoców,

  • kartę Benefit Multisport, ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do szkoleń i kursów,

  • kompleksowe szkolenia z zakresu świadczonych usług oraz standardów profesjonalnej obsługi klienta,

  • liczne spotkania i wyjazdy integracyjne,

  • pracę w młodym zespole.

DORADCA KLIENTA

Poznań

  • telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów firmy,

  • doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę usług,

  • dbanie o nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,

  • wprowadzanie i aktualizacja danych klientów w systemie.

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,

  • dokładność, skrupulatność oraz zdolności analityczne,

  • gotowość do nauki i rozwijania się w obsłudze klienta lub branży finansowej,

  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta.

W zamian zagwarantujemy:

  • elastyczne godziny pracy, dopasowane na zajęć na uczelni,

  • kartę Benefit Multisport,

  • kompleksowe szkolenia z zakresu świadczonych usług, prawa podatkowego oraz obowiązujących procedur,

  • wsparcie w rozwoju Twojej kariery w obranym przez Ciebie kierunku (dofinansowujemy szkolenia branżowe),

  • dogodną lokalizację biura, blisko centrum Poznania,

  • liczne spotkania i wyjazdy integracyjne oraz pracę w młodym zespole,

  • a to tego, pokażemy Ci, że praca to nie tylko obowiązek, ale też pasja i wyzwania!

Wszystkim zainteresowanym kandydatom dziękujemy za zgłoszenia. Zastrzegamy sobie mozliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Rozpatrywane będą wyłącznie aplikacje zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Euro-Tax S.A., tj. zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz 926 ze zm.).

Polecaj i zarabiaj

Poleć nam swoich znajomych, którzy pracowali za granicą i zarabiaj 50 złotych za każdą osobę, która podpisze z nami umowę z Twojego polecenia.