Chwyć

Wiatr w żagle

I wypłyń na szerokie wody kariery z Euro-Tax.pl.

Wyślij nam swoją aplikację.

Chwyć

I wypłyń na szerokie wody kariery z Euro-tax.

button

Dołącz do nas

Jeśli utożsamiasz się z naszą filozofią działania i chciałbyś rozwijać swoją karierę w Euro-Tax.pl, zwróć na siebie uwagę, przesyłając swoją aplikację na adres:

[email protected]

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

DORADCA KLIENTA

Poznań

Podstawowymi zadaniami na tym stanowisku są:

  • telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów firmy,

  • doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę usług,

  • dbanie o nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.

Nasze oczekiwania:

  • wysokorozwinięte zdolności komunikacyjne,

  • dokładność, skrupulatność oraz zdolności analityczne,

  • gotowość do nauki i rozwijania się w obsłudze klienta lub branży finansowej,

  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta.

W zamian gwarantujemy:

  • kompleksowe szkolenia z zakresu świadczonych usług, prawa podatkowego oraz obowiązujących procedur,

  • wsparcie w rozwoju Twojej kariery w obranym przez Ciebie kierunku (dofinansowujemy szkolenia branżowe),

  • a to tego, pokażemy Ci, że praca to nie tylko obowiązek, ale też pasja i wyzwania!

ASYSTENT BIURA

Eindhoven (Holandia)

Za co będziesz odpowiedzialny?

  • organizowanie i nadzorowanie pracy biura w holenderskim oddziale firmy

  • stacjonarna obsługa Klientów zainteresowanych rozliczeniem podatku z Holandii

  • przyjmowanie korespondencji przychodzącej, prowadzenie jej ewidencji i archiwizacja

  • współpraca z siedzibą firmy w Polsce i udział w projektach

Zatem, jeśli...

  • znasz język angielski lub niderlandzki na poziomie komunikatywnym

  • potrafisz dobrze zorganizować swój czas pracy oraz jesteś dokładny i skrupulatny

  • chcesz zdobyć doświadczenie w pracy biurowej i zależy Ci na rozwoju zawodowym

  • obsługa komputera i pakietu MS Office nie sprawia Ci problemu

Pozwól nam się poznać!

W zamian zagwarantujemy:

  • kompleksowe szkolenia z zakresu świadczonych usług oraz obowiązujących procedur

  • elastyczny czas pracy i wynagrodzenie dopasowane do Twoich potrzeb

  • możliwość awansu i rozwoju w nowo otwartym oddziale w Holandii

  • stałe wsparcie i kontakt ze strony siedziby firmy w Polsce

Wspieramy naszych pracowników w ich pasjach (oferujemy kartę Multisport), postanowieniach (mamy "Dzień Owoców") oraz dbamy o relację między nami (organizujemy cykliczne integracje).

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Poznań

  • kompleksowe naliczanie wynagrodzeń dla pracowników zatrudnionych na terenie Niemiec,

  • sporządzanie dokumentacji rozliczeniowej dla osób zatrudnionych,

  • rejestrowanie, wyrejestrowanie oraz zgłaszanie wszelkich zmian dla pracowników w niemieckim urzędzie skarbowym,

  • współpraca z pracodawcami w celu wyjaśnienia zagadnień dotyczących danych osobowych pracowników lub naliczanego wynagrodzenia,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie świadczonych usług.

  • dobra znajomość języka niemieckiego (wymagany poziom min. B2),

  • doświadczenie w pracy na stanowisku w dziale Kadr i Płac, HR, Administracji, Rozliczeń lub Księgowości,

  • wykształcenie wyższe, kierunek związany z finansami, rachunkowością, ekonomią lub pokrewny (dodatkowy atut),

  • sprawna obsługa pakietu MS Office (głównie Excel).

  • kompleksowe wdrożenie i szereg szkoleń, gwarantujące zdobycie wiedzy specjalistycznej z zakresu naliczania wynagrodzeń dla pracowników zatrudnionych na terenie Niemiec (nie wymagamy wcześniejszej wiedzy w tym zakresie - wszystkiego Cię nauczymy!),

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • stabilne, satysfakcjonujące wynagrodzenie powiązane z Twoimi osiągnięciami,

  • dogodną lokalizację w centrum Poznania oraz komfortowe, elastyczne godziny pracy,

  • pakiet dodatków, takich jak: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do szkoleń i kursów, co tydzień dostawę świeżych owoców oraz liczne spotkania i wyjazdy integracyjne.

Wszystkim zainteresowanym kandydatom dziękujemy za zgłoszenia. Zastrzegamy sobie mozliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Rozpatrywane będą wyłącznie aplikacje zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Euro-Tax S.A., tj. zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz 926 ze zm.).

Polecaj i zarabiaj

Poleć nam swoich znajomych, którzy pracowali za granicą i zarabiaj 50 złotych za każdą osobę, która podpisze z nami umowę z Twojego polecenia.