Chwyć

Wiatr w żagle

I wypłyń na szerokie wody kariery z Euro-Tax.pl.

Wyślij nam swoją aplikację.

Chwyć

I wypłyń na szerokie wody kariery z Euro-tax.

button

Dołącz do nas

Jeśli utożsamiasz się z naszą filozofią działania i chciałbyś rozwijać swoją karierę w Euro-Tax.pl, zwróć na siebie uwagę, przesyłając swoją aplikację na adres:

[email protected]

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

DORADCA KLIENTA

Poznań

Podstawowymi zadaniami na tym stanowisku są:

  • telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów firmy,

  • doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę usług,

  • dbanie o nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.

Nasze oczekiwania:

  • wysokorozwinięte zdolności komunikacyjne,

  • dokładność, skrupulatność oraz zdolności analityczne,

  • gotowość do nauki i rozwijania się w obsłudze klienta lub branży finansowej,

  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta.

W zamian gwarantujemy:

  • kompleksowe szkolenia z zakresu świadczonych usług, prawa podatkowego oraz obowiązujących procedur,

  • wsparcie w rozwoju Twojej kariery w obranym przez Ciebie kierunku (dofinansowujemy szkolenia branżowe),

  • a to tego, pokażemy Ci, że praca to nie tylko obowiązek, ale też pasja i wyzwania!

ASYSTENT W DZIALE ROZLICZEŃ

Poznań

Za co będziesz odpowiedzialny?

  • wprowadzanych danych do systemów rozliczeniowych

  • kontrolowanie poprawności danych w systemie dot. rozliczeń

  • analiza kont klienckich oraz kontakt z klientami firmy w celu uzupełnienia danych niezbędnych do rozliczeń

  • wspieranie Działu Rozliczeń i w powierzonych zadaniach

Zatem, jeśli...

  • jesteś studentem na kierunku związanym z branżą finansową (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia, Finanse i Podatki itp.)

  • posiadasz zdolności analityczne i nie boisz się Excela

  • chcesz łączyć naukę na studiach z pracą zarobkową...

Pozwól nam się poznać!

W zamian zagwarantujemy:

  • kompleksowe szkolenia, wspierające Twój rozwój zawodowy

  • możliwość zdobycia przydatnego doświadczenia zawodowego (m.in.: rozliczenia walutowe)

  • pracę, która nie jest tylko obowiązkiem, ale ma sens i jest pełna wyzwań

Wspieramy naszych pracowników w ich pasjach (oferujemy kartę Multisport), postanowieniach (mamy "Dzień Owoców") oraz dbamy o relację między nami (organizujemy cykliczne integracje).

Wszystkim zainteresowanym kandydatom dziękujemy za zgłoszenia. Zastrzegamy sobie mozliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Rozpatrywane będą wyłącznie aplikacje zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Euro-Tax S.A., tj. zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz 926 ze zm.).

Polecaj i zarabiaj

Poleć nam swoich znajomych, którzy pracowali za granicą i zarabiaj 50 złotych za każdą osobę, która podpisze z nami umowę z Twojego polecenia.