Chwyć

Wiatr w żagle

I wypłyń na szerokie wody kariery z Euro-Tax.pl.

Wyślij nam swoją aplikację.

Chwyć

I wypłyń na szerokie wody kariery z Euro-tax.

button

Dołącz do nas

Jeśli utożsamiasz się z naszą filozofią działania i chciałbyś rozwijać swoją karierę w Euro-Tax.pl, zwróć na siebie uwagę, przesyłając swoją aplikację na adres:

[email protected]

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

LIDER ZESPOŁU SPRZEDAŻY

Wrocław

PODSTAWOWYMI ZADANIAMI NA TYM STANOWISKU SĄ:

  • szkolenie i wdrażanie nowych i obecnych pracowników,

  • wyznaczanie celów indywidualnych i planowanie działań zapewniających realizację planów sprzedażowych,

  • monitorowanie pracy wykonywanej przez pracowników pod kątem poprawności i jakości,

  • motywowanie i wspieranie pracowników w codziennej pracy i rozwoju umiejętności sprzedażowych,

  • wspieranie kierownika działu w zarządzaniu zespołem.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Obsługi Klienta, Call Center lub Sprzedaży,

  • merytoryczna wiedza z zakresu technik sprzedaży, negocjacji i budowania relacji z klientami,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • doświadczenie w szkoleniu pracowników,

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,

  • chęć rozwoju i nauki.

W ZAMIAN GWARANTUJEMY:

  • szereg szkoleń, gwarantujących zdobycie wiedzy specjalistycznej z zakresu świadczonych przez nas usług,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie, powiązane z osiągnięciami,

  • dogodną lokalizację biura w centrum Wrocławia i komfortowe godziny pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00),

  • pakiet dodatków, takich jak: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do szkoleń i kursów, co tydzień dostawę świeżych owoców oraz liczne spotkania i wyjazdy integracyjne.

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Poznań

Podstawowymi zadaniami na tym stanowisku są:

  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników zatrudnionych na terenie Niemiec,

  • sporządzanie dokumentacji rozliczeniowej dla osób zatrudnionych,

  • rejestrowanie, wyrejestrowanie oraz zgłaszanie wszelkich zmian dla pracowników w niemieckim urzędzie skarbowym,

  • współpraca z pracodawcami w celu wyjaśnienia zagadnień dotyczących danych osobowych pracowników lub naliczonego wynagrodzenia,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie świadczonych usług.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (min. B2),

  • wykształcenie wyższe na kierunku związanym z finansami, rachunkowością, ekonomią lub pokrewnym,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku w dziale Kadr i Płac, HR, Administracji, Rozliczeń lub Księgowości,

  • znajomość pakietu MS Office (głównie Excel),

  • chęć do nauki i rozwoju.

W zamian gwarantujemy:

  • kompleksowe wdrożenie w szereg szkoleń, gwarantujące zdobycie wiedzy specjalistycznej z zakresu rozliczeń podatkowych i podatków,

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie powiązane z realnymi osiągnięciami w pracy,

  • dogodną lokalizację w centrum Poznania i komfortowe, elastyczne godziny pracy,

  • pakiet dodatków, takich jak: karta Benefit Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do szkoleń i kursów, co tydzień dostawę świeżych owoców oraz liczne spotkania i wyjazdy integracyjne.

PRACOWNIK BIUROWY Z J. NIEMIECKIM

Poznań

  • analiza dokumentacji i wprowadzanie danych do systemu,

  • przygotowywanie pism formalnych w języku niemieckim,

  • kontakt z zagranicznymi przedsiębiorstwami w sprawach naszych Klientów,

  • pomoc w przygotowaniu międzynarodowych deklaracji podatkowych.

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,

  • Ukończone (lub w trakcie) studia na kierunku Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Zarządzanie, Prawo, Filologia obca lub pokrewne,

W zamian zagwarantujemy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie, powiązane z realnymi osiągnięciami w pracy,

  • pakiet dodatków, takich jak: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do szkoleń i kursów, co tydzień dostawę świeżych owoców oraz liczne spotkania i wyjazdy integracyjne,

  • możliwość używania języka obcego w codziennej pracy.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w celach rekrutacyjnych

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

Wskazanie administratora

Administratorem Twoich danych osobowych jest EURO TAX PL ZWROT PODATKU S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-659), ul. Władysława Sikorskiego 2-8 (dalej: „Administrator”). Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: [email protected]

Cel i podstawa przetwarzania

  1. Przeprowadzenie i rozstrzygnięcie procesu rekrutacji na aplikowane przez Ciebie stanowisko na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO w zakresie przetwarzania danych osobowych określonych w art. 22¹ § 1 KP oraz na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody tj. art. 6 ust. 1 lit. a) RODO w zakresie danych osobowych wykraczających poza ten zakres.

  2. Uwzględnienie Twojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Administratora na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody tj. art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

Okres przetwarzania

Twoje dane będą przetwarzane przez okres rekrutacji oraz przez 3 miesiące od dnia jego zakończenia, a w razie udzielenia przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach – przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych.

Odbiorcy danych osobowych

Dane osobowe będą ujawniane przez Administratora wyłącznie zaufanym odbiorcom takim jak firmy dostarczające i obsługujące wybrane systemy i rozwiązania informatyczne wykorzystywane przez Administratora do przetwarzania danych. Dane osobowe nie będą przekazywane poza EOG ani organizacjom międzynarodowym.

Przysługujące Tobie prawa:

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, a w określonych przypadkach prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub ich przeniesienia. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną przez siebie zgodę, co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Masz również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych jest dobrowolne, choć w zakresie określonym w art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

W procesie przetwarzania danych osobowych nie dochodzi do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym do profilowania.

Polecaj i zarabiaj

Poleć nam swoich znajomych, którzy pracowali za granicą i zarabiaj 50 złotych za każdą osobę, która podpisze z nami umowę z Twojego polecenia.